e-bike tutorial

Rower jaki jest każdy widzi, nie każdy natomiast wie jak na prawdę z niego korzystać! Stąd kolejna akcja "rower", tym razem studyjnie. Zostałem poproszony o wykonanie tutoriala - instrukcji obsługi elektrycznego roweru. 

Ten tutorial wraz z poprzednim materiałem - wycieczką Pana Marka Niedźwiedzkiego, są wyświetlane w szeregu wypożyczalni które od maja 2014 działają na terenie Karkonoszy i nie tylko. 

 

Warunki studyjne zapeniło studio "I MADE THIS" z Jeleniej Góry - dziękujemy ! 

zobacz cały wpis

E-ROWEREM Z MARKIEM NIEDŹWIEDZKIM

 Widzieliście kiedyś elektryczny rower ? Miałem ostatnio okazję bujnąć się na takim wraz z Panem Markiem Niedźwiedzkim. Niedługo w rejonie Karkonoszy ruszy sieć wypożyczalni tego sprzętu. Żadna góra z tym sprzętem nie jest straszna, warto spróbować !

zobacz cały wpis

Puchar Świata za nami

Za nami największe wydarzenie sportowe sezonu zimowego - Puchar Świata w narciarstwie biegowym w Szklarskiej Porębie. Już drugi raz mieliśmy przyjemność pracować przy tym wydarzeniu - podglądać pracę organizatorów, uczestniczyć w triumfach zawodników, podziwiać "Naszą Justynkę". 

Na zdjęciu powyżej odpowiednio: Robert Kuliczkowski, Maciek Bartkiewicz, Małgorzata Maszkiewicz, Rafał Gieroń. Dzięki za dobrą robotę! A oto i ona:

 

Poniżej zdjęcie z roku 2012. Ależ wtedy było śniegu. Ja oraz szef World Cup w Szklarskiej Jacek Jaśkowiak. 

 

A taki był efekt pracy naszej całej filmowej ekipy:

Mimo trudu, brudu, potu, głodu i chłodu, wrażenia niezapomniane! Do zobaczenia na następnej edycji Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie !

zobacz cały wpis